Pályázati felhívás

2018. október 25., 8:33

Az Erasmus+ Nemzetközi Kreditmobilitás program keretében a Pécsi Tudományegyetem Természettudományi Karának oktatói részére az alábbi kiutazó mobilitási helyek pályázhatók a 2018/19-es tanév tavaszi félévére:
  • Ben-Gurion University Negev (Izrael):1 fő kiutazó oktató,6 nap (földtudomány)

• A kiutazó oktató részére napi 160 EUR ösztöndíjat, valamint utazási támogatást fizet a program.

Pályázati határidő: 2018. október 29. A pályázatokat a mellékelt űrlap kitöltésével a TTK Dékáni Hivatalába kell nyomtatott, eredetiben aláírt formában eljuttatni.

A kreditmobilitási programmal kapcsolatban előzetes tájékoztatást Czéh Gábor a Külügyi Igazgatóság referense tud nyújtani (czeh.gabor@pte.hu).

A pályázatokat a TTK Pályázati és Ösztöndíj Bizottsága bírálja el, a Dékáni Hivatal pedig a kiválasztott pályázatot továbbítja a PTE Külügyi Igazgatóságára. A TTK Pályázati és Ösztöndíj Bizottsága által kiválasztott, támogatásban részesített oktató kollégák részére a PTE Külügyi Igazgatóság segítséget nyújt az online regisztrációs lap kitöltésében és a mobilitási szerződés valamint a támogatási szerződés megkötésében.