Fotópályázat általános-és középiskolásoknak: My Night Lights

2021. március 18., 15:28

A #pecsifoldrajz #pecsIGEO a vidéki egyetemek, tudományos műhelyek zászlóshajójaként minden évben csatlakozik a Földrajz Éjszakája #geonight nemzetközi programsorozathoz.
Az idei évben színes programkínálattal szeretnénk megmutatni egy szeletét annak, amit mi, a #pecsIGEO csapata a mai földrajzban izgalmasnak tartunk.
Ennek egyik része, hogy rendkívül kíváncsiak vagyunk, Ti kedves pécsi általános-és középiskolások hogyan látjátok városunkat esti fényben.

Fotópályázat plakát
Ezért egy FOTÓPÁLYÁZATOT hirdetünk, amelyre 2021.április 5-én 20 óráig várjuk a szebbnél szebb képeket:
  • KÉT fotó legalább 10megapixeles
  • Erkélyről, teraszról, kertből fotózva
  • Amelyen megmutatod TE hogyan látod a várost onnan, ahol laksz (tájkép vagy látkép)
  • Ugyanerről a pontról egy égboltfotó, azaz adott napon hogyan mutatkoztak a csillagok Nem feltétel, hogy a két felvétel egy napon készüljön
    Jeligével ellátva várjuk a képeket a pecsifoldrajz@gmail.com email címre.
    3 tagú szakmai zsűri dönt, majd a fotókból kollázs készül, ami megmutatja Ti hogy látjátok Pécset éjszakai fényében!
    Eredményhirdetés a Földrajz Éjszakáján április 9-én #online.