Szlovák Köztársaság Nemzeti Ösztöndíj Programja

2021. október 3., 10:04

A Szlovák Köztársaság a mobilitás ösztönzése érdekében új pályázatot hirdet tanulmányi, kutatói, művészeti és előadási ösztöndíj benyújtására a 2021/2022-es tanévre.

A pályázatok beadási határideje 2021. október 31. 16:00
Ösztöndíjak megvalósításának időszaka: 2021/2022-es tanév.

Az ösztöndíjakra online lehet pályázni a két következő webes felületen: www.stipendia.sk vagy www.scholarships.sk.

A Szlovák Köztársaság Nemzeti Ösztöndíjprogramja támogatja a külföldi hallgatók, doktoranduszok, egyetemi oktatók, kutatók és művészek mobilitását, bekapcsolódását a szlovák egyetemeken és a szlovák kutatóintézetekben folyó munkába. Az ösztöndíjra a világ bármelyik ország állampolgára pályázhat.

Az angol nyelvű pályázati kiírás itt található.

A program részletes leírása megtalálható a hivatalos honlapokon: www.stipendia.sk vagy www.scholarships.sk.