Hírek

Két féléves Geoinformatikai szakasszisztens szakirányú továbbképzés indul a Pécsi Tudományegyetem Földrajzi Intézetében. A képzés olyan felsőfokú végzettséggel rendelkező személyeknek lehet hasznos, akik mélyebben szeretnének megismerkedni a térbeli (földrajzi) információk kezelésével. .. »

A celldömölki Kemenes Vulkán Park természettudományokkal foglalkozó szakalkalmazottat keres muzeológus munkakörbe... »

Kedves Hallgatók!

2018. január 28.

Idén ismét megrendezésre kerül az Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferencia (OFKD 2018), május 10-12. között az ELTE szervezésében... »

The conference will be held in the heart of Czech Republic in close vicinity of the Vysočina Geopark which is spread out in the landscape of Bohemian-Moravian Highland. The conference will take place in Vílanec nearby the city of Jihlava on April 25-27, 2018... »

Hírarchívum... »