Hírek

Vállalj amerikai munkát nyári gyerektáborokban szállással és ellátással gyerekfelügyelőként (counselor) vagy kisegítő személyzetként (campower) minimum 9 hétig, majd lehetőséged lesz 30 napig az USA-ban utazni a munkavégzés befejezése után... »

Magyarország Nemzeti Atlasza

2021. szeptember 20.

2021. szeptember 16-án csütörtökön ünnepélyes keretek között mutatták be a Magyarország Nemzeti Atlasza projekt társadalomföldrajzi kötetét, amelynek elkészítését az ELKH Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont kutatói koordinálták, szerzőként pedig intézetünk több munkatársa is részt vett... »

Az Alberta Egyetem Osztrák és Közép-Európai Tanulmányok Wirth Intézete ösztöndíjat hirdet magyar doktorandusz hallgatók részére a 2018-19-es tanévre... »

Hírarchívum... »