Intézetünkben ösztöndíjas képzéseken tanulhatsz

2020. november 15., 14:34

Az egyetemeken képzett természettudományi szakamberek tudása az egész közösség jövőbeni fejlődését szolgálja. Ezt felismerve, a hazai felsőoktatásban, így a PTE TTK-n bőségesen állnak rendelkezésre állami ösztöndíjas helyek azok számára, akik ezeket a pályákat választják, beleértve a földrajzi és földtudományi szakokat. Képzésed ideje alatt, amennyiben a minimális tanulmányi követelményeket teljesíted, nem kell önköltséget fizetned, sőt, kiemelkedő eredményeiddel, önálló diákköri munkáddal vagy szakmai közéleti tevékenységeddel ösztöndíjak elnyerésére is esélyes lehetsz. Részleteket minderről a TTK honlapján találsz.